Co robię w Cieszynie?

LovActive jest miejscem, w którym odnajdziesz trening medyczny, specjalistyczne masaże (masaż sportowy i leczniczy), kinesiotaping, ćwiczenia rehabilitacyjne czy treningi indywidualne ściśle spersonalizowane pod daną osobę (trening personalny), a także zajęcia pilates (indywidualne i grupowe). Znajdziesz mnie w Cieszynie w moim gabinecie i na prywatnej sali ćwiczeń. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej o mnie i dlaczego powstało to miejsce, zapraszam do opisu poniżej.

Kim jestem?

LovActive nie działa tylko lokalnie. To miejsce powstało aby propagować trening medyczny czyli połączenie fizjoterapii i aktywności fizycznej dobranej do Twoich potrzeb i celów zarówno w przestrzeni fizycznej jak i tej wirtualnej. Jeżeli interesuje Cię tematyka treningu medycznego i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszam na dedykowaną stronę na temat treningu medycznego.

Zuzia Musioł-Chybiorz

Pomysłodawczynią LovActive jest Zuzanna Musioł-Chybiorz – absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, mgr fizjoterapii, trener personalny, instruktor pilates, trener kobiet w ciąży i po porodzie. Z tych wszystkich elementów stworzyła trening medyczny – ćwiczenia podparte wiedzą medyczno-fizjoterapeutyczną połączone z odpowiednią regeneracją w postaci masaży i wspomaganiem w razie ewentualnych kontuzji w postaci kinesiotapingu. Prywatnie mama dwójki dzieci, miłośniczka windsurfingu, akrobatyki na kole cyrkowym i aktywności fizycznej wszelakiej.

Więcej informacji o mnie i pełną ofertę sięgającą poza obszar Cieszyna znajdziesz na osobnej stronie LovActive – Trening Medyczny.

Rozmawiam po angielsku

Cieszyn jako miasto transgraniczne przyciąga zagranicznych gości. Komunikuję się w języku angielskim z moimi klientami w pełnym zakresie oferty (prowadzenie treningów medycznych, konsultacje). If you want to speak English it’s not a problem 😉

Co o mnie piszą Klienci?

Olya SaninaOlya Sanina
15:36 04 May 23
LovActive to świetna firma zajmująca się treningiem medycznym, masażem i kinesiotapingiem. Ich zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze stara się zapewnić najlepszą opiekę swoim klientom. Uważam, że warto skorzystać z usług LovActive i polecam ich każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki nad swoim ciałem.
vinvin
10:30 25 Apr 23
Zuzia i jej LovActive to TOP1 w Cieszynie! Chodzimy do Zuzi na zajęcia indywidualne w których mamy trening personalny (pod nasze potrzeby), masaże, tejpowanie w razie kontuzji czy konsultacje fizjoterapeutyczne.
Paulina BieleszPaulina Bielesz
08:42 25 Apr 23
Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Zuzię. Ćwiczenia są bezpieczne. Zdecydowanie poprawiła się moja kondycja i ogólna jakość zycia. Zniknęły problemy z bólem kręgosłupa. Trenerka zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń przez osoby uczęszczające. Polecam
REDNT S.A.REDNT S.A.
21:14 10 Apr 23
Polecam to miejsce. Połączenie dla mnie idealne. Trener personalny i fizjoterapeuta. Wykonany masaż leczniczy, a potem masaż sportowy to było to co ten fizjoterapeuta wykonuje bardzo dobrze. Masaże pierwsza klasa! Z czasem przekonałem się również do zajęć pilates.
Barbara ButynskaBarbara Butynska
19:04 06 Feb 23
Cwiczyłam w różnych klubach i z różnymi instruktorami a od początku pandemii ćwiczę on line z Zuzią i uważam żę są to najlepsze treningi. Cwiczyć może każdy niezależnie od wieku i sprawności bo Zuzia podaje kilka wersji.Uwielbiam rodzinną atmosferę podczas ćwiczeń i mam nadzieję że te nasze on-liny będą nadal. Jestem pewna że Zuzia jest równie dobrą fizjoterapeutką jak trenerem .Życzę powodzenia biznesie.
Karolina MotylKarolina Motyl
20:11 04 Feb 23
Ćwiczyłam z Zuzią w czasach pandemii - pierwszej krajowej kwarantanny gdy wszyscy siedzieliśmy w domu. To właśnie dzięki Zuzi pokochałam fitness o ćwiczenia w domu. Dziękuję za aktywne siedzenie w domu 🙂
Aleksandra PszczółkaAleksandra Pszczółka
10:30 02 Feb 23
Korzystałam z treningów i porad Zuzi po ciąży, po cesarskim cięciu. Niezwykle pomogły mi w szybkim i przede wszystkim bezpiecznym powrocie do sprawności. Porady i treningi Zuzi są prowadzone w sposób profesjonalny i przede wszystkim zrozumiały dla użytkownika 🙂 nie trzeba być niewiadomo jakim sportowcem, ponieważ wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone. Serdecznie polecam!!!
Marzena BiałońMarzena Białoń
12:15 28 Dec 22
Polecam! ?Świetne treningi online, motywują do wspólnego działania!W dowolnej chwili można do nich powrócić - każdy znajdzie coś dla siebie ?
Patryk FPatryk F
20:51 26 Dec 22
LovActive polecił mi mój znajomy. Udałem się na konsultację fitoterapeutyczną z bólem kręgosłupa. Pani Zuzanna zdiagnozowała problem, wykonała masaż leczniczy i pokazała przydatne ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu. Serdecznie polecam.
Ewa AdamczykEwa Adamczyk
17:12 22 Aug 22
Uczestniczę w treningach online od początku pandemi co pozwoliło mi na zachowanie aktywności, brawo Zuza za taki pomysł. Treningi są prowadzone super profesjonalnie, z bardzo dokładnym instruktażem co w połączeniu z wykonywaniem ćwiczeń przez prowadzącą aktywnie i pięknie czyni trening bardzo przyjemnym. W treningu mogą uczestniczyć osoby o różnej sprawności i możliwościach bo praktycznie każde ćwiczenie jest przedstawiane w różnych wersjach , trudniejszej i łatwiejszej. Z komentarzy uczestników treningów wynika że jest to bardzo przydatne. Różnorodność treningów i wspaniała, ciepła , rodzinna atmosfera sprawia że dają one siłę nietylko ciału ale i duszy.
Liliana DomarackaLiliana Domaracka
08:26 19 Aug 22
Polecam z całego serca! Miałam problem z drętwiejącą dłonią i Pani Zuzia bardzo szybko znalazła źródło problemu i dzięki temu wiem już, co powodowało objawy i jak temu zapobiegać w przyszłości .
Wojciech ChybiorzWojciech Chybiorz
10:36 18 Aug 22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zuzia posiada ogromną wiedzę w zakresie fizjoterapii i treningów oraz zdrowego rozwoju sportowego. Stawia bardzo trafne diagnozy. Polecam!
js_loader

Oczywiście nie zamykam się wyłącznie od miejscowości Cieszyn. Z moich usług możesz skorzystać na całym obszarze Śląska Cieszyńskiego. Między innymi w Skoczowie i w Ustroniu.

Cieszyńska Karta Dużej Rodziny

Honorujemy Cieszyńską Kartę Dużej Rodziny i oferujemy zniżki dla posiadaczy karty w wysokości 5% na karnety obejmujące następujące usługi: masaż leczniczy, masaż sportowy, trening indywidualny (personalny) i trening medyczny.

Gdzie jestem?