Trener personalny Cieszyn

Nie jestem typowym trenerem personalnym. Nie zrobię z Ciebie kulturysty. Jeżeli to Cię zaintrygowało to koniecznie czytaj dalej w czym się specjalizuję. Wykorzystuję swoją autorską metodę treningu medycznego podczas pracy z Klientem. Trening medyczny (indywidualny czy personalny jak kto woli) to połączenie wyselekcjonowanych ćwiczeń z fizjoterapią (ochrona przed kontuzjami, regeneracja rozluźnienie obolałych i przeciążonych mięśni za pomocą masaży i kinesiotapingu). Połączenie wiedzy medycznej ze sportem.

Trener personalny i fizjoterapeuta

Pewnie nie raz czytałeś o profesjonalnych sportowcach i na pewno zwróciłeś uwagę, że każdy z nich korzysta z fizjoterapeuty po treningu lub zakończonej rywalizacji. Dlaczego? Dlatego, że uprawianie sportu jest sporym obciążeniem dla organizmu i wymaga odpowiedniej regeneracji np. w formie masaży, zapobieganiu kontuzjom, wzmacnianiu czy niwelowaniu dolegliwości bólowych. Takie połączenie pozwoli Ci uniknąć nadmiernej eksploatacji organizmu i sprawi, że Twoja pasja jaką jest uprawianie sportu nie zacznie Ci szkodzić w dłuższej perspektywie.

Trener Medyczny = Trener personalny (z autorskim planem ćwiczeń) + Fizjoterapeuta

Jak widać powyżej, dostajesz pakiet co najmniej 2w1. Trenera personalnego i fizjoterapeutę, masażystę, rehabilitanta w jednej osobie.

W czym Ci pomogę?

Moja koncepcja treningu personalnego to holistyczne i długofalowe podejście do człowieka, tak abyś mógł zrealizować swoje wyznaczone cele zachowując zdrowie i dobre samopoczucie. Bardzo istotne jest indywidualne podejście aby uwzględnić Twoje potrzeby oraz przede wszystkim ograniczenia i możliwości fizyczne. Dzięki takiemu podejściu nie będziesz niczego robił na siłę. Czytaj dalej aby się przekonać, że mam dla Ciebie konkretny plan, a na końcu będziesz mógł się cieszyć efektami w zdrowiu i dobrym samopoczuciu bez narażania swojego ciała.

Jak wygląda praca ze mną?

Do Twojej dyspozycji jest odpowiednio wyposażona prywatna sala do ćwiczeń z lustrami oraz gabinet fizjoterapii. Nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Wszystko jest dostępne w jednym miejscu z prywatnym parkingiem. Spotkasz mnie w moim studio LovActive w Cieszynie przy ulicy Wojciecha Korfantego 37. Dokładny przebieg i zakres zawsze ustalany jest indywidualnie z trenerem.

Sala do ćwiczeń grupowych oraz treningu personalnego w Cieszynie. Pracuje na niej trener personalny w Cieszynie.

Sprawdź jak zacząć:

 1. Konsultacja na której wspólnie ustalimy:
  • cele (np. polepszenie kondycji, powrót do aktywności po kontuzji, ciąży, chorobie, redukcja masy, zmiana stylu życia, zwiększenie aktywności, niwelacja dolegliwości bólowych…)
  • stan zdrowia
  • kondycję
  • ograniczenia i możliwości
 2. Przygotowanie indywidualnego planu
 3. Zajęcia 60 min w wybranym terminie

Dlaczego ja?

Trener personalny Cieszyn - Zuzanna Musioł-Chybiorz

Dlaczego miałbyś zaufać akurat mi? Przede wszystkim dlatego, że posiadam spore doświadczenie. Pasja przerodziła się w pracę, w branży pracuję już ponad 10 lat, ucząc się od najlepszych, nieustannie się ucząc i zdobywając nowe kompetencje. Jestem magistrem fizjoterapii (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach) oraz posiadam odpowiednie kwalifikacje i kursy w zakresie treningu personalnego, pilatesu czy kinesiotpaingu. Staram się również propagować na szerszą skalę koncepcje treningu medycznego za pomocą mojej strony https://lovactive.pl

➡️ Dowiedz się więcej na temat treningu medycznego w Cieszynie

To jak? Znalazłeś/aś już trenera personalnego w Cieszynie?

Pozostała oferta