Gdzie na Pilates w Cieszynie?

Studio treningu medycznego i fizjoterapii LovActive w Cieszynie przy ulicy Korfantego 37 specjalizuje się w zajęciach z metody Pilates. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ćwiczenia grupowe metodą Pilates, które odbywają się w naszym Studio w Cieszynie. Ćwiczenia są prowadzone przez certyfikowaną trenerkę i fizjoterapeutkę w koncepcji treningu medycznego.

➡️ Sprawdź aktualny grafik zajęć Pilates

W grafiku ujęte są aktualnie otwarte grupy Pilatesowe do których można dołączyć. Przy zebraniu grupy liczącej minimum 5 osób możliwe jest otwarcie grupy w inny dzień o wybranej godzinie. Jeżeli już teraz masz zainteresowaną grupę zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Co to jest Pilates?

Zajęcia Pilates mają na celu wzmocnienie mięśni głębokich brzucha, gorsetu mięśniowego, zwiększenie siły, mobilności, stabilizacji. Podczas ćwiczeń uczysz się w jaki sposób napinać określone grupy mięśni, jednocześnie rozluźniając inne, zwiększasz świadomość i jakość ruchu.

Instruktor Pilates ćwiczący na sali w Cieszynie.

Ćwiczenia idealnie nadają się dla osób mających problemy bólowe w obrębie kręgosłupa, jak i wszystkich chcących poprawić którąkolwiek z wyżej wymienionych cech. Z metody Pilatesa często i chętnie korzystają sportowcy wracający do ćwiczeń po urazach.

➡️ Kup karnet na zajęcia Pilates

Korzyści z ćwiczenia Pilatesu:

  • Wzmocnienie mięśni głębokich
  • Polepszenie stabilizacji postawy
  • Zapobiega bólom kręgosłupa
  • Ujędrnia sylwetkę i likwiduje cellulit
  • Zwiększenie siły mięśni

Dla kogo jest Pilates?

  • dla osób już aktywnych sportowo jak i początkujących
  • kobiet w ciąży
  • seniorów
  • osób walczących z nadwagą

Zapisz się na zajęcia Pilates już teraz. Karnet możesz zakupić w recepcji lub w naszym sklepie internetowym. Do zobaczenia na sali!

Dlaczego ćwiczyć z nami?

Posiadam wieloletnie doświadczenie, które zdobywałam chociażby w uznanej “Strefie Zdrowia” czerpiąc od doświadczonej instruktorki. Strona internetowa przyjmuje wszystko ale najlepszą rekomendacją są nasi zadowoleni Klienci. Zobacz jakie mamy opinie i zdecyduj!

Olya SaninaOlya Sanina
15:36 04 May 23
LovActive to świetna firma zajmująca się treningiem medycznym, masażem i kinesiotapingiem. Ich zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze stara się zapewnić najlepszą opiekę swoim klientom. Uważam, że warto skorzystać z usług LovActive i polecam ich każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki nad swoim ciałem.
vinvin
10:30 25 Apr 23
Zuzia i jej LovActive to TOP1 w Cieszynie! Chodzimy do Zuzi na zajęcia indywidualne w których mamy trening personalny (pod nasze potrzeby), masaże, tejpowanie w razie kontuzji czy konsultacje fizjoterapeutyczne.
Paulina BieleszPaulina Bielesz
08:42 25 Apr 23
Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Zuzię. Ćwiczenia są bezpieczne. Zdecydowanie poprawiła się moja kondycja i ogólna jakość zycia. Zniknęły problemy z bólem kręgosłupa. Trenerka zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń przez osoby uczęszczające. Polecam
REDNT S.A.REDNT S.A.
21:14 10 Apr 23
Polecam to miejsce. Połączenie dla mnie idealne. Trener personalny i fizjoterapeuta. Wykonany masaż leczniczy, a potem masaż sportowy to było to co ten fizjoterapeuta wykonuje bardzo dobrze. Masaże pierwsza klasa! Z czasem przekonałem się również do zajęć pilates.
Barbara ButynskaBarbara Butynska
19:04 06 Feb 23
Cwiczyłam w różnych klubach i z różnymi instruktorami a od początku pandemii ćwiczę on line z Zuzią i uważam żę są to najlepsze treningi. Cwiczyć może każdy niezależnie od wieku i sprawności bo Zuzia podaje kilka wersji.Uwielbiam rodzinną atmosferę podczas ćwiczeń i mam nadzieję że te nasze on-liny będą nadal. Jestem pewna że Zuzia jest równie dobrą fizjoterapeutką jak trenerem .Życzę powodzenia biznesie.
Karolina MotylKarolina Motyl
20:11 04 Feb 23
Ćwiczyłam z Zuzią w czasach pandemii - pierwszej krajowej kwarantanny gdy wszyscy siedzieliśmy w domu. To właśnie dzięki Zuzi pokochałam fitness o ćwiczenia w domu. Dziękuję za aktywne siedzenie w domu 🙂
Aleksandra PszczółkaAleksandra Pszczółka
10:30 02 Feb 23
Korzystałam z treningów i porad Zuzi po ciąży, po cesarskim cięciu. Niezwykle pomogły mi w szybkim i przede wszystkim bezpiecznym powrocie do sprawności. Porady i treningi Zuzi są prowadzone w sposób profesjonalny i przede wszystkim zrozumiały dla użytkownika 🙂 nie trzeba być niewiadomo jakim sportowcem, ponieważ wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone. Serdecznie polecam!!!
Marzena BiałońMarzena Białoń
12:15 28 Dec 22
Polecam! ?Świetne treningi online, motywują do wspólnego działania!W dowolnej chwili można do nich powrócić - każdy znajdzie coś dla siebie ?
Patryk FPatryk F
20:51 26 Dec 22
LovActive polecił mi mój znajomy. Udałem się na konsultację fitoterapeutyczną z bólem kręgosłupa. Pani Zuzanna zdiagnozowała problem, wykonała masaż leczniczy i pokazała przydatne ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu. Serdecznie polecam.
Ewa AdamczykEwa Adamczyk
17:12 22 Aug 22
Uczestniczę w treningach online od początku pandemi co pozwoliło mi na zachowanie aktywności, brawo Zuza za taki pomysł. Treningi są prowadzone super profesjonalnie, z bardzo dokładnym instruktażem co w połączeniu z wykonywaniem ćwiczeń przez prowadzącą aktywnie i pięknie czyni trening bardzo przyjemnym. W treningu mogą uczestniczyć osoby o różnej sprawności i możliwościach bo praktycznie każde ćwiczenie jest przedstawiane w różnych wersjach , trudniejszej i łatwiejszej. Z komentarzy uczestników treningów wynika że jest to bardzo przydatne. Różnorodność treningów i wspaniała, ciepła , rodzinna atmosfera sprawia że dają one siłę nietylko ciału ale i duszy.
Liliana DomarackaLiliana Domaracka
08:26 19 Aug 22
Polecam z całego serca! Miałam problem z drętwiejącą dłonią i Pani Zuzia bardzo szybko znalazła źródło problemu i dzięki temu wiem już, co powodowało objawy i jak temu zapobiegać w przyszłości .
Wojciech ChybiorzWojciech Chybiorz
10:36 18 Aug 22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zuzia posiada ogromną wiedzę w zakresie fizjoterapii i treningów oraz zdrowego rozwoju sportowego. Stawia bardzo trafne diagnozy. Polecam!
js_loader

Zapisz się!

Zdecydowany/zdecydowana? Zapraszamy do nas na zajęcia! Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i zadzwoń: +48 698 652 658.

Więcej o metodzie Pilates

Pilates na macie, a pilates na maszynach – różnice

Pilates na macie, a pilates na maszynach Pilates to popularna metoda treningu, która koncentruje się…

Cadillaki do pilatesu – kompleksowe wsparcie dla Twojego treningu pilates

Pilates to popularna metoda treningu, która łączy w sobie elementy siły, elastyczności i świadomości…

Nowy szyld LovActive Cieszyn

Fizjoterapeuta i trener personalny w Cieszynie 🛠 Dzisiejszego popołudnia każdy z nas miał pracę, ja…

Twórca metody Pilates

Kto stworzył Pilates? Metodę Pilates stworzył Joseph Hubertus Pilates. Urodził się 9…

Czy Pilates można ćwiczyć w trakcie rehabilitacji?

Czy Pilates można ćwiczyć w trakcie rehabilitacji? Wielu moich Klientów zadaje to pytanie…

Pilates dla młodzieży

Pilates dla nastolatków Pilates to coraz bardziej popularna forma ćwiczeń, która pomaga poprawić…