31 dni na Czantorii – marzec 2023

Dzisiaj dumnie z niemałym obciążeniem na plechach uczestniczyliśmy w zakończeniu szczytnej akcji charytatywnej pod nazwą 31 dni na Czantorii. Ta edycja trwała przez cały marzec 2023. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę na rzecz tej wspaniałej inicjatywny. Ogromne wyrazy szacunku należą się organizatorom akcji. W trakcie całego miesiąca wokół akcji były współtworzone różne eventy na Czantorii dla uczestników w formie grilla, słodkości, wspólnej integracji czy zabaw dla najmłodszych. Ponadto na stronie facebookowej wydarzenia prowadzone były licytacje charytatywne na które można było wystawiać przedmioty czy usługi. Całość pieniędzy była wpłacana na konto zbiórki. Akcję w głównej mierze organizowali mieszkańcy, przedsiębiorcy i sympatycy miejscowości Ustroń, a także aktywnego stylu życia. W marcu w wyzwaniu brało udział ponad 12 tysięcy osób!

O co chodzi ze zdobywaniem szczytu?

31 dni na Czantorii to wydarzenie charytatywne polegające na codziennym zdobywaniu szczytu tej góry za pomocą siły własnych mięśni. Można to robić pieszo, rowerem czy wbiegając. Wystarczy zacząć w dowolnym miejscu, wyjść na szczyt Czantorii w Ustroniu i przy czeskim schronisku zostawić wpis w zeszycie, który znajduje się w specjalnie przygotowanym miejscu w skrzynce. Sponsorzy edycji zadeklarowali pomoc finansową za każde wejście potwierdzone wpisem do zeszytu.

W edycji marzec 2023 wspólnie pomagaliśmy Małgosi Kawulok, której historię możecie poznać na stronie zbiórki którą prowadzi. Oczywiście zbiórka nadal jest otwarta więc jak tylko możesz dorzucić parę złotych od siebie to serdecznie zachęcamy!

Zapraszamy Was też do obserwowania bieżących informacji o inicjatywie w mediach społecznościowych:

Do zobaczenia na szlaku! #31dninaczantroii


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *