31 dni na Równicy

Grudzień to wyzwanie sportowe pt. “31 dni na Równicy” w Ustroniu. Jest to wydarzenie podobne do 31 dni na Czantorii z tą różnicą, że dotyczy góry naprzeciwko w dużym uproszczeniu. Wzywanie polega na codziennym zdobywaniu szczytu i wpisaniu się do zeszytu.

Kluczową zasadą jest zdobywanie szczytu przy użyciu siły własnych mięśni czyli piechotą, biegiem czy na rowerze.

Staramy się wspierać tę inicjatywę, która mobilizuje do ruchu w okresie kiedy dzień jest bardzo krótki, a pogoda nie zawsze dopisuje.

Równica – Ustroń

Jak szybko zacząć wyzwanie?

Na szybki wypad proponujemy czerwony szlak z Jaszowca przy ulicy Turystycznej 19. Obok opuszczonego domu znajduje się parking na którym możecie zostawić swój samochód. Trasa jest krótka i przyjemna. Dystans to zaledwie 5 km w obie strony.

Jak się przygotować?

Jeżeli chciałbyś się rozruszać i nieco przygotować do wyzwania to zapraszam Cię na indywidualny trening medyczny. Jako fizjoterapeutka dostosuję dla Ciebie odpowiedni program rozwoju i przygotowania.

Gdy poczujesz potrzebę rozluźnienia i regeneracji zmęczonych mięśni po 31 dniach na Równicy, zapraszam Cię na masaż leczniczy, masaż sportowy lub kinesiotaping na obolałe mięśnie do mojego studia LovActive w Cieszynie.

Więcej informacji od Organizatorów

Więcej informacji oraz ranking znajdziesz na stronie: https://31dninarownicy.pl oraz na Facebooku https://www.facebook.com/31DniNaRownicy. Zachęcam również do zajrzenia na stronę Organizatorki Fantastic Ania.

Zapraszamy do udziału i gratulujemy Organizatorom pomysłu!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *