Zajęcia sportowe i trening indywidualny dla dzieci i młodzieży Cieszyn

Czy chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się fizycznie, ale również umysłowo? Czy szukasz miejsca, gdzie młodzież może rozwijać swoje zainteresowania sportowe w profesjonalnym i przyjaznym środowisku? Jeśli tak, to Studio LovActive w Cieszynie to właśnie dla Ciebie! Łączę trening z fizjoterapią dzięki czemu nauczę Twoje dziecko prawidłowej postawy i poprawnego oraz bezpiecznego uprawiania aktywności fizycznej.

W moim studio LovActive Cieszyn oferuje zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Jestem wykwalifikowaną instruktorką i fizjoterapeutą, przez co nie tylko przekażę swoją wiedzę na temat prozdrowotnej aktywności fizycznej, ale również nauczą dzieci i młodzież podstawowych zasad fair play oraz współpracy.

Zdjęcie przedstawia nastolatkę ćwiczącą jogę lub pilates.

W Studio LovActive oferuję również treningi indywidualne, które są skierowane do młodych sportowców, którzy chcą zwiększyć swoje umiejętności w swojej dyscyplinie. Treningi prowadzone są w koncepcji treningu medycznego (połączenie treningu personalnego z fizjoterapią), dzięki czemu Twoje dziecko w sposób bezpieczny i szybki osiągnie swoje cele i się nie znudzi..

Zapewniam moim uczestnikom komfortowe warunki treningowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy. W Studio LovActive panuje przyjazna i motywująca atmosfera, która sprzyja rozwojowi umiejętności sportowych oraz samodyscypliny.

Zapisz swoje dziecko na zajęcia sportowe lub treningi indywidualne w Studio LovActive i daj mu szansę na rozwój w profesjonalnym i przyjaznym środowisku!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *