Na co zwrócić uwagę podczas wyboru gabinetu masażu leczniczego?

Podczas wyboru gabinetu masażu leczniczego warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników, które wymieniłam poniżej, bazując na moim doświadczeniu i wiedzy z zakresu fizjoterapii, które praktykuję w moim studio LovActive Cieszyn. Dzielę się z Tobą moją wiedzą abyś mogła/mógł wybrać odpowiedniego specjalistę i w sposób bezpieczny uzyskać pożądany efekt.

Kwalifikacje i doświadczenie terapeutów

Upewnij się, że terapeuci w gabinecie posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie w pracy z różnymi przypadkami medycznymi. Sprawdź, czy mają oni certyfikaty i dyplomy potwierdzające ich umiejętności.

Oferowane rodzaje masażu

Sprawdź, jakie rodzaje masażu oferuje dany gabinet i czy są one zgodne z Twoimi potrzebami. Jeśli potrzebujesz masażu leczniczego, upewnij się, że gabinet specjalizuje się w tego typu masażach.

Lokalizacja i dostępność

Wybierz gabinet, który jest dogodnie zlokalizowany i łatwo dostępny. Upewnij się, że gabinet oferuje elastyczne godziny pracy, aby umożliwić Ci wizyty w dogodnym dla Ciebie czasie. Zwróć uwagę czy gabinet posiada własny parking ponieważ ułatwi Ci to dojazd i zaoszczędzi czas na szukaniu wolnego miejsca na ulicy W Studiu LovActive w Cieszynie posiadam własny prywatny parking.

Wyposażenie i atmosfera

Sprawdź, czy gabinet jest dobrze wyposażony w niezbędne urządzenia i narzędzia, takie jak stoły masażowe, oleje i kremy do masażu oraz inne narzędzia. Sprawdź również, czy atmosfera w gabinecie jest przyjemna i sprzyjająca relaksowi.

Opinie i referencje

Przed dokonaniem wyboru gabinetu masażu, warto przeczytać opinie innych pacjentów, którzy skorzystali z usług danego gabinetu. Można to zrobić poprzez szukanie opinii na stronie internetowej gabinetu, w mediach społecznościowych lub forach internetowych. Wykonując swoje usługi w Studio LovActive w miejscowości Cieszyn zdobyłam wiele pozytywnych opinii, które możesz przeczytać poniżej. To rekomenduje jakość moich usług.

Olya Sanina
Olya Sanina
15:36 04 May 23
LovActive to świetna firma zajmująca się treningiem medycznym, masażem i kinesiotapingiem. Ich zespół jest bardzo profesjonalny i zawsze stara się zapewnić najlepszą opiekę swoim klientom. Uważam, że warto skorzystać z usług LovActive i polecam ich każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki nad swoim ciałem.
vin
vin
10:30 25 Apr 23
Zuzia i jej LovActive to TOP1 w Cieszynie! Chodzimy do Zuzi na zajęcia indywidualne w których mamy trening personalny (pod nasze potrzeby), masaże, tejpowanie w razie kontuzji czy konsultacje fizjoterapeutyczne.
Paulina Bielesz
Paulina Bielesz
08:42 25 Apr 23
Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Zuzię. Ćwiczenia są bezpieczne. Zdecydowanie poprawiła się moja kondycja i ogólna jakość zycia. Zniknęły problemy z bólem kręgosłupa. Trenerka zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń przez osoby uczęszczające. Polecam
REDNT S.A.
REDNT S.A.
21:14 10 Apr 23
Polecam to miejsce. Połączenie dla mnie idealne. Trener personalny i fizjoterapeuta. Wykonany masaż leczniczy, a potem masaż sportowy to było to co ten fizjoterapeuta wykonuje bardzo dobrze. Masaże pierwsza klasa! Z czasem przekonałem się również do zajęć pilates.
Barbara Butynska
Barbara Butynska
19:04 06 Feb 23
Cwiczyłam w różnych klubach i z różnymi instruktorami a od początku pandemii ćwiczę on line z Zuzią i uważam żę są to najlepsze treningi. Cwiczyć może każdy niezależnie od wieku i sprawności bo Zuzia podaje kilka wersji.Uwielbiam rodzinną atmosferę podczas ćwiczeń i mam nadzieję że te nasze on-liny będą nadal. Jestem pewna że Zuzia jest równie dobrą fizjoterapeutką jak trenerem .Życzę powodzenia biznesie.
Karolina Motyl
Karolina Motyl
20:11 04 Feb 23
Ćwiczyłam z Zuzią w czasach pandemii - pierwszej krajowej kwarantanny gdy wszyscy siedzieliśmy w domu. To właśnie dzięki Zuzi pokochałam fitness o ćwiczenia w domu. Dziękuję za aktywne siedzenie w domu 🙂
Aleksandra Pszczółka
Aleksandra Pszczółka
10:30 02 Feb 23
Korzystałam z treningów i porad Zuzi po ciąży, po cesarskim cięciu. Niezwykle pomogły mi w szybkim i przede wszystkim bezpiecznym powrocie do sprawności. Porady i treningi Zuzi są prowadzone w sposób profesjonalny i przede wszystkim zrozumiały dla użytkownika 🙂 nie trzeba być niewiadomo jakim sportowcem, ponieważ wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone. Serdecznie polecam!!!
Marzena Białoń
Marzena Białoń
12:15 28 Dec 22
Polecam! ?Świetne treningi online, motywują do wspólnego działania!W dowolnej chwili można do nich powrócić - każdy znajdzie coś dla siebie ?
Patryk F
Patryk F
20:51 26 Dec 22
LovActive polecił mi mój znajomy. Udałem się na konsultację fitoterapeutyczną z bólem kręgosłupa. Pani Zuzanna zdiagnozowała problem, wykonała masaż leczniczy i pokazała przydatne ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu. Serdecznie polecam.
Ewa Adamczyk
Ewa Adamczyk
17:12 22 Aug 22
Uczestniczę w treningach online od początku pandemi co pozwoliło mi na zachowanie aktywności, brawo Zuza za taki pomysł. Treningi są prowadzone super profesjonalnie, z bardzo dokładnym instruktażem co w połączeniu z wykonywaniem ćwiczeń przez prowadzącą aktywnie i pięknie czyni trening bardzo przyjemnym. W treningu mogą uczestniczyć osoby o różnej sprawności i możliwościach bo praktycznie każde ćwiczenie jest przedstawiane w różnych wersjach , trudniejszej i łatwiejszej. Z komentarzy uczestników treningów wynika że jest to bardzo przydatne. Różnorodność treningów i wspaniała, ciepła , rodzinna atmosfera sprawia że dają one siłę nietylko ciału ale i duszy.
Liliana Domaracka
Liliana Domaracka
08:26 19 Aug 22
Polecam z całego serca! Miałam problem z drętwiejącą dłonią i Pani Zuzia bardzo szybko znalazła źródło problemu i dzięki temu wiem już, co powodowało objawy i jak temu zapobiegać w przyszłości .
Wojciech Chybiorz
Wojciech Chybiorz
10:36 18 Aug 22
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zuzia posiada ogromną wiedzę w zakresie fizjoterapii i treningów oraz zdrowego rozwoju sportowego. Stawia bardzo trafne diagnozy. Polecam!
Zobacz wszystkie opinie
js_loader

Zapraszam na masaż leczniczy do mojego gabinetu w Cieszynie. Jeżeli Cię zainteresowała moja oferta możesz sprawdzić cennik i umówić się na wizytę do mnie!

Więcej o masażu

Rodzaje masażu

Poznaj jakie są rodzaje masaże i kiedy je stosujemy Masaż to popularna metoda relaksacji i terapii…

Masaże Cieszyn

Gabinet masażu w miejscowości Cieszyn Chciałbyś zapisać się na masaż bo wiele dobrego słyszałeś ale…

Jak masaż leczniczy może pomóc kolarzom i rowerzystom?

Masaż leczniczy jako skuteczna pomoc kolarzom i rowerzystom Masaż leczniczy to popularna forma…

Wpływ masażu na regenerację u sportowców

Masaż a regeneracja Dla sportowców masaż jest nie tylko sposobem na poprawę samopoczucia, ale…

Wskazania do masażu leczniczego

W czym pomaga masaż leczniczy? Masaż leczniczy jest jedną z metod fizykoterapii stosowaną w celu…

Czym różni się masaż leczniczy od sportowego?

Masaż leczniczy, a sportowy – różnice Masaż to popularna forma terapii, która może pomóc w…

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *